Polska Grupa Zbrojeniowa

Polskim koncernem obronnym jest tak zwana Polska Grupa Zbrojeniowa. Pod skrzydłami tej grupy znajduje się 30 różnego rodzaju spółek.

PGZ to stosunkowo nowa jednostka, która nastawiona jest na duży zysk, a co najważniejsze – grupom, które zdecydują się wejść pod jej skrzydła zapewni rozwój oraz uchroni je przed upadłością. Będą to jednostki odpowiadające za produkcję amunicji i broni, sprzęt artyleryjski czy maszyny latające.

Bo PGZ ma ogromna wiedzę na temat sprzętu wojskowego, jego produkcji i konserwacji. Grupa wyznaczyła sobie kilka ważnych zadań.

Kluczowym założeniem jest transferowanie nowoczesnych technologii i przekładanie ich na realia polskie, tak by można było je jak najlepiej wykorzystać. Odpowiada także za dobre relacje i pomyślną współpracę między wojskiem a przemysłem.

PGZ ma za zadanie usprawnić przebieg wszelkiego rodzaju zamówień na sprzęty i inne towary zamówione w Polsce – spółki, z którymi współpracuje będą miały zapewnioną niemal ciągła pracę. To wszystko składa się na polepszenie kondycji naszego rodzimego przemysłu zbrojeniowego.

wzmacnianie.suplementydiety.net