Dla kogo coaching?

Brak perspektyw na przyszłość, brak zadowolenia z obecnego życia, nużąca praca? Sądzisz, że nie ma na to rozwiązania i tak naprawdę każdy człowiek żyje tylko pracą i chwilą przyjemności po? Jesteś w totalnym błędzie. Praca może dawać satysfakcję. Podobnie jest ze wszystkimi przyjemnościami i zajęciami poza pracą. Jesteś wolnym człowiekiem i masz możliwość podejmowania decyzji dotyczących twojego życia. Tylko od ciebie zależy, w którą stronę nim pokierujesz. Czy zostaniesz w tym miejscu, w którym jesteś – zestresowany i sfrustrowany. Czy jednak zdecydujesz się na podjęcie ryzyka, postawienie wszystkiego na jedną kartę i spróbowanie czegoś absolutnie nowego.

Czegoś co od dawna siedzi z tyłu twojej głowy, jednak nie masz odwagi wcielić tego w życie.

Coaching jest dla ciebie

Coaching jest dla ciebie jeśli czujesz, że czegoś w życiu ci brak. To rozwiązanie dla ciebie jeśli szukasz odpowiedniej drogi, jednak nie do końca potrafisz ją odnaleźć. Spotkania z coachem są dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. To trening i praca nad sobą. Nie spodziewaj się, że na spotkaniach z coachem uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Nie w tym rzecz.

Spotkania z coachem mają nakierować cię na drogę, na której odnajdziesz szczęście i spełnienie. Nie oczekuj, że zdarzy się to na pierwszym, czy piątym spotkaniu. Niekiedy potrzeba czasu. Czasu przede wszystkim na to, aby samemu zdać sobie sprawę z własnych potrzeb, marzeń, a tym samym planów na przyszłość. Coaching jest odpowiedni dla osób, które chcą rozpędzić swoją karierę zawodową, jak również dla tych, którzy pragną zmian w życiu. Jest dla osób niezdecydowanych, które nie wiedzą jaką drogą podążać. Coaching to trening motywacyjny.

To sposób na własny rozwój osobisty, a niekiedy jedyna pomoc dla tych, którzy poprzez swoje zrezygnowanie, zatracają własne życie.

Montaż oczyszczalni ścieków